Lombard Sezam Gorzów
W związku z zaistniałą sytuacją w kraju, informujemy, iż nasza firma czynna jest w godzinach 10.00-18.00. O zmianach będziemy informować w stosownym komunikacie na stronie.

Sprzedaż złota stacjonarnie

Złoto od wielu lat jest uznawane za najbezpieczniejszy sposób na inwestowanie. Surowiec ten okazał się najstabilniejszy podczas wielu kryzysów na całym świecie. Niektórzy fachowo zajmują się kupnem i sprzedażą złota. Można na tym naprawdę dobrze zarobić! Czasami mamy złoto, które otrzymaliśmy w prezencie lub spadku i zastanawiamy się co z nimi zrobić. Warto je sprzedać i zasilić domowy budżet. Gdzie skupują złoto ? W niniejszym artykule odpowiadamy.

Gdzie sprzedać złoto ?

Osobie prywatnej lub podmiotom, które specjalizują się kupnem/ sprzedażą tego surowca. Sprzedać złoto można w kantorze, sklepie jubilerskim, sklepie numizmatycznym, lombardzie. Ostatnio na popularności zyskały specjalne skupy. Warto też sprzedać złoto u licencjonowanych dystrybutorów albo producentów, którzy mają w ofercie skup złota. W niektórych miejscach jest pobierana marża, która stanowi udział procentowy wartości surowca. Serwisy aukcyjne są także metodą sprzedaży złota, jednak cena minimalna i zmiany kursów sprawiają, że usługa ta bywa nieopłacalna. Sztabki, monety, biżuterie i wiele innych rzeczy ze złota można sprzedać.

Skup złota w Gorzowie

W Gorzowie jest wiele miejsc, w których można sprzedać złoto i dostać za nie gotówkę. Warto udać się do kilku miejsc stacjonarnych, porównać oferty i wybrać najkorzystniejszą. Dzięki temu mamy pewność, że nikt nie chce nas oszukać, a my sprzedamy złoto z największym zyskiem. Zaletami sprzedaży złota w punktach stacjonarnych jest szybkość i prostota transakcji. W szczególności jest to ważne dla kogoś, kto chce zarobić. Warto zwrócić uwagę czy dany skup ma swoją stronę www, gdzie prezentuje aktualny cennik skupu złota