• Gwarantujemy profesjonalną obsługę w zakresie skupu złota i innych metali szlachetnych.
  • Zapoznaj się poniżej z możliwością sprzedaży na miejscu w siedzibie lub wysyłkowo
  • Gotówkę otrzymasz od ręki lub przelewem w ciagu 24h ( po uzgodnieniu w 15 minut, niezależnie od miejsca zamieszkania w PL )

Możesz sprzedać na miejscu lub wysyłkowo.

1. Na miejscu można skorzystać ze stacjonarnego skupu złota w Gorzowie WLkp. , ul. Pocztowa 11. i sprzedać swoje złoto bezpośrednio w naszej firmie. Otrzymacie Państwo gotówkę od ręki w zapewniających całkowitą intymność i bezpieczeństwo transakcji kabinach kasowych.

2. Wysyłkowo cała transkacja odbywa się z pełnym monitoringiem wysyłki. Po nadaniu paczki wysyłamy mailem nr listu przewozowego, aby klient miał możliwość sprawdzenia gdzie w danej chwili jest paczka. Całość podlega ubezpieczeniu. Po otrzymaniu paczki, analizie walorów, sporządzamy protokół, informujemy klienta o wycenie i dokonujemy przelewu.

Sprawdź jak to zrobić szybko i bezpiecznie

ODBIÓR

Zapewniamy całkowicie darmowy odbiór Państwa przesyłki wraz z pełnym ubezpieczeniem zawartości

DOSTAWA

Dostawa następuje następnego dnia. Każda paczka jest monitorowana- klient otrzymuje link do śledzenia przesyłki

ANALIZA

Po otrzymaniu paczki przystępujemy natychmiast do analizy walorów i informujemy klienta o wyniku analizy i wycenie.

PRZELEW

Przelew następuje niezwłocznie po zatwierdzeniu przez klienta naszej oferty. Środki pieniężne są na koncie w 24h

UWAGA !

W przypadku klientów z Polski istnieje możlwość dokonania przelewu EXPRESS w ciągu 1h od momentu analizy i akceptacji oferty. Środki są na Państwa koncie po ok. 15 minutach. Jesteśmy jedyną firmą w PL , która oferują taką możliwość. Tego typu przelew uzgadniany jest indywidualnie.

Sprawdź, co możesz sprzedać

BIŻUTERIA ZŁOTA

Możesz sprzedać każdy rodzaj biżuterii ze złota, srebra, platyny itp. Łańuszki, pierścionki, sygnety, obrączki, spinki, zawieszki i wiele innych. Również biżuterię z brylantami.

MONETY I SZTABKI

Skupujemy sztabki lub monety w każdym stanie zachowania. Uszkodzone, całe, pęknięte itp. Oferujemy najlepsze warunki skupu monet i sztabek za gotówkę.

ZŁOM ZŁOTA

Przyjmujemy złom każdego rodzaju, może to być uszkodzona obrączka, zerwany łańcuszek czy pogięty widelec. Badamy metal na miejscu i wypłacamy gotówkę.

ZEGARKI I INNE

Jeśli posiadasz zegarek ze złota lub srebra, kieszonkowy bądź naręczny, spinki, zapalniczkę lub inne ciekawe rzeczy. Kupimy je od Ciebie i gotówke otrzymasz od ręki.

BIŻUTERIA SREBRNA

Kupujemy biżuterię srebrną każdej próby i w każdym stanie, w tym łańucszki, pierścionki, sygnety, obrączki, spinki, zawieszki i wiele innych. Również brożki, spinki, medale itp.

SZTUĆCE SREBRNE

Skupujemy każdy rodzaj sztućców srebrnych, również zdeformowane, uszkodzone. Jeżeli posiadasz komplet otrzymasz wyższą cenę z uwagi na ich wyższą wartość,

ZŁOTO DENTYSTYCZNE

Jeżeli masz coś niespotykanego ze złota lub srebra? Np. figurkę, elementy sztuki, puchar itp. i chciałbyś to sprzedać? Skontaktuj się z nami!

PIÓRA, SPINKI ITP.

Posiadasz spinki, zapalniczkę, pióro, długopis lub inne ciekawe rzeczy ze złota lub srebra? Możesz u nas sprzedać wszystko. Zapraszamy.

Wyższa cena skupu za biżuterię, monety i sztabki

Skup biżuterii – wyższa cena niż za złom!

Za biżuterię bez uszkodzeń otrzymasz więcej niż w cenniku.

Wynika to z faktu, iż biżuteria jest wyrobem, stąd ma wyższą wartość.

Jeżeli będzie z kamieniami szlachetnymi wartość będzie jeszcze wyższa! Wiele skupów liczy biżuterię jak złom, nasz skup za biżuterię płaci więcej.

Skup monet i sztabek w Certipack`u bez otwierania!

Jeżeli masz sztabki lub monety w tzw. Certipacku, nie będziemy ich otwierać przy sprawdzaniu. Jeżeli nie zdecydujesz się na sprzedaż Twoje złoto nie straci na wartości.

Jak jedni z niewielu w Polsce badamy tego typu metale metodą bezdotykową w opakowaniu! Dlatego możemy zaoferować korzystniejsze ceny skupu.

Niektóre skupy otwierają opakowania i piłują metal, aby sprawdzić jego skład. Obniża to wówczas wartość monety lub sztabki i jest ona już złomowa. Nie stosujemy takich metod.

Oblicz zysk przy pomocy kalkulatora

Pamiętaj, że w przypadku biżuterii otrzymasz więcej niż jednostkowa cena za gram w kalkulatorze

Jak działa skup w naszej firmie

Potrzebujesz pomocy?
Masz pytanie?
Zadzwoń
601 775 146
lub napisz maila
[email protected]

Wypełnij formularz i zamów kuriera

W celu skontaktowania prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Wykaz sprzedawanych metali nr 1

Nie znasz wagi? Zostaw puste pole.

0

Wykaz sprzedawanych metali nr 2

Nie znasz wagi? Zostaw puste pole.

0

Wykaz sprzedawanych metali nr 3

Nie znasz wagi? Zostaw puste pole.

0

Wartość zostanie podana po zważeniu metali ze wględu na brak podanej wagi. Poinformujemy Państwa o wycenie.